Zegarek biżuteryjny Longines z diamentami

Zegarek biżuteryjny Longines z diamentami

SKU: K-2217
0,00 złCena

Damski zegarek biżuteryjny, kieszonkowy lub może służyć jako wisior na przepięknym ręcznie wykonanym łańcuszku z wstawionymi elementami w formie walców z fiołkową emalią położoną na giloszu. Awers - tarcza metalowa, cyfry arabskie, sekundnik .Revers wykonany w platynie i żółtym złocie 585 z doskonale zachowaną fiołkową i biało-mleczną emalią. Mechanizm oryginalny Longines 15 kamieni. Przełom XIX/XX wieku. Zegarek marki LONGINES. Stan idealny. Mechanizm sprawny, gwarancja 1 rok. CENA NA ŻYCZENIE

 • Zwrot towaru

  Zgodnie z panującymi przpisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od daty zakupu.

   

  Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

  1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu SasArte wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

  2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się w zakładce zwroty. 

  Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

 • Certyfikaty

  Wszystkie produktu w sklepie Sasarte posiadają certyfikaty jakości oraz legalności pochodzenia. Do zakupu dołączony będzie cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.