Sygnet herbowy

Sygnet herbowy

3 999,00 złCena

SYGNET HERBOWY NA ZAMÓWIENIE. Cena jest od 3999,- zależy od rozmiaru i materiału z jakiego będzie wykonany. Sygnet herbowy - dowolny herb może być wykonany ręcznie w platynie w próbie 950 lub złocie w próbie 585 lub 750 z herbem bądź z inicjałami umieszczonymi na kamieniu, złocie czy też stali. Proponowane kamienie to onyks-czarny, onyks dwuwarstwowy- niebieski, agat zielony oraz karneol-brązowokoralowy. Całość będzie dostosowana do Państwa życzenia. Rozmiar dobieramy indywidualnie. Możliwość dostosowania odpowiednich wymiarów i proporcji sygnetu. Biżuteria wykonana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. Dostawa GRATIS. Termin realizacji 3 tygodnie.

 • Zwrot towaru

  Zgodnie z panującymi przpisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od zaty zakupu.

   

  Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

  1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu Sasarte wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

  2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się w zakładce zwroty. 

  Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

   

   

 • Certyfikaty

  Wszystkie produktu w sklepie Sasarte posiadają certyfikaty jakości oraz legalności pochodzenia. Do zakupu dołączony będzie cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.