Obrączka z diamentami w szlifie trapezowym

Obrączka z diamentami w szlifie trapezowym

0,00 złCena

OBRĄCZKA NA ZAMÓWIENIE. Obrączka wykonana ręcznie w platynie w próbie 950 lub złocie w próbie 585 lub 750 z diamentami w szlifie trapezowym. Masa kamieni, barwa i czystość będzie dostosowana do Państwa życzenia. Rozmiar dobieramy indywidualnie. Możliwość dostosowania odpowiednich wymiarów i proporcji obrączki. Biżuteria wykonana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. Dostawa GRATIS. Termin realizacji 3 tygodnie.

  • Zwrot towaru

    Zgodnie z panującymi przpisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od zaty zakupu.

     

    Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

    1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu Sasarte wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

    2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się w zakładce zwroty. 

    Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

     

     

  • Certyfikaty

    Wszystkie produktu w sklepie Sasarte posiadają certyfikaty jakości oraz legalności pochodzenia. Do zakupu dołączony będzie cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.

  • Dostawa Gratis

    Każdy produkt jest wysyłany ubezpieczoną przesyłką kurierską.

  • Odbiór w SasArte

    Osobisty odbiór biżuterii w Galerii SasArte jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

  • Opakowanie Gratis

    Biżuteria przed wysłaniem jest ze szczególną dbałością pakowana w firmowe pudełko. Dołączona jest też torebka firmowa.

  • Wysyłka jako prezent

    W momencie zakupu lub składania zamówienia proszę określić, czy ma być to prezent. Obdarowywana osoba nie otrzyma dowodu zakupu tylko certyfikat. Do prezentu będzie dołączony liścik z życzeniami o dowolnej treści.