Bransoletka tenis z brylantami i szafirami

Bransoletka tenis z brylantami i szafirami

0,00 złCena

BRANSOLETKA NA ZAMÓWIENIE. Bransoletka może być wykonana ręcznie w platynie 950 lub w białym czy żółtym złocie , w próbie 585/ 750 z brylantami oraz rubinami, szafirami lub szmaragdami w szlifie princess. Masa kamieni, barwa i czystość bedzie według Państwa życzenia. Możliwość dostosowania odpowiedniej długości.Dostawa GRATIS. Termin realizacji 3 tygodnie. Biżuteria wykonana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. 

 • Zwrot towaru

  Zgodnie z panującymi przpisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od zaty zakupu.

   

  Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

  1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu Sasarte wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

  2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się w zakładce zwroty. 

  Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

   

   

 • Certyfikaty

  Wszystkie produktu w sklepie Sasarte posiadają certyfikaty jakości oraz legalności pochodzenia. Do zakupu dołączony będzie cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.