Broszka-papuga z brylantami,szafirami,rubinami i szmaragdami

Broszka-papuga z brylantami,szafirami,rubinami i szmaragdami

0,00 złCena

BROSZKA NA ZAMÓWIENIE. Broszka może być wykonana ręcznie w platynie 950 lub w białym czy żółtym złocie , w próbie 585/ 750 z brylantami, szafirami, rubinami i szmaragdami. Masa wszystkich  kamieni oraz barwa i czystość będzie według Państwa życzenia. Dostawa GRATIS. Termin realizacji 3 tygodnie. Biżuteria wykonana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. 

 • Zwrot towaru

  Zgodnie z panującymi przepisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od daty zakupu.

   

  Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

  1. Osobiście w Galerii. Przynieś biżuterię do Galerii SasArte wraz z dowodem zakupu, w oryginalnym opakowaniu i certyfikatem. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

  2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób i na swój koszt ubezpiecz przesyłkę. Dołącz dowód zakupu, oryginalne opakowanie i certyfikat oraz formularz zwrotu - zakładka zwroty.

  Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

   

   

 • Certyfikaty

  Wszystkie produkty w Galerii SasArte posiadają certyfikaty. Do zakupionej biżuterii będzie dołączony cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.

 • Dostawa Gratis

  Każdy produkt jest wysyłany ubezpieczoną przesyłką kurierską.

 • Odbiór w SasArte

  Osobisty odbiór biżuterii w Galerii SasArte jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

 • Opakowanie Gratis

  Biżuteria przed wysłaniem jest ze szczególną dbałością pakowana w firmowe pudełko. Dołączona jest też torebka firmowa.

 • Zakupy na raty

  Możliwość zakupów na raty za pośrednictwem operatora płatności PayU. Aby z niej skorzystać należy wybrać płatności przez PayU i następnie odpowiednią opcję w menu. 

 • Wysyłka jako prezent

  W momencie zakupu lub składania zamówienia proszę określić, czy ma być to prezent. Obdarowywana osoba nie otrzyma dowodu zakupu tylko certyfikat. Do prezentu będzie dołączony liścik z życzeniami o dowolnej treści. 

 • Bezpieczeństwo SSL EV

  W e-sklepie korzystamy z certyfikatu Extended Validation SSL gwarantującego najwyższe bezpieczeństwo zakupów online spotykanego powszechnie w bankowości elektronicznej.