Elegancki wisior z diamentami na onyksie

Elegancki wisior z diamentami na onyksie

0,00 złCena

WISIOR NA ZAMÓWIENIE. Elegancki wisior z diamentami na onyksie wykonany ręcznie.Górny element jest wykonany w złocie 585 /750.Centralnie na owalnej , wyszlifowanej i wypolerowanej płytce onyksowej jest umieszczony elegancki florystyczny element dekoracyjny w formie ośmiopłatkowgo kwiatu z diamentami w starym szlifie oprawionymi w oksydowane srebro. Masa diamentów, barwa i czystość mogą być dobrane według Państwa uznania.    Wisior może mieć wymiary 4 cm x 5 cm lub dowolnie dobrane. Dostawa GRATIS. Termin realizacji 3 tygodnie.

 • Zwrot towaru

  Zgodnie z panującymi przpisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od zaty zakupu.

   

  Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

  1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu Sasarte wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

  2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się w zakładce zwroty. 

  Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

   

   

 • Certyfikaty

  Wszystkie produktu w sklepie Sasarte posiadają certyfikaty jakości oraz legalności pochodzenia. Do zakupu dołączony będzie cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.