Kolczyki z brylantami i perłami

Kolczyki z brylantami i perłami

0,00 złCena

KOLCZYKI NA ZAMÓWIENIE. Kolczyki mogą być wykonane ręcznie w platynie w próbie 950 lub białym czy żółtym złocie w próbie 585 lub 750 z brylantami i perłami. Masa kamieni, barwa i czystość będą dostosowane do Państwa życzenia. Wielkości kamieni i pereł dobieramy indywidualnie. Możliwość dostosowania odpowiednich wymiarów i proporcji kolczyków. Biżuteria wykonana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. Dostawa GRATIS. Termin realizacji 3 tygodnie.

 • Zwrot towaru

  Zgodnie z panującymi przpisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od zaty zakupu.

   

  Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

  1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu Sasarte wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

  2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się w zakładce zwroty. 

  Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

   

 • Certyfikaty

  Wszystkie produktu w Galerii SasArte posiadają certyfikaty jakości oraz legalności pochodzenia. Do zakupu biżuterii będzie dołączony cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.