Paryski XIX-wieczny naszyjnik z diamentami

Paryski XIX-wieczny naszyjnik z diamentami

SKU: A-305
0,00 złCena

Paryski XIX - wieczny naszyjnik wykonany ręcznie w żółtym złocie 585 oraz oksydowanym srebrze stanowiącym podstawę do oprawy diamentów o masie około 10.00 ct VS-SI/H-I oraz naturalnymi perłami  hodowanymi o masie 68.93 g. Motyw florystyczny nadający lekkości naszyjnikowi. Dziś już bardzo rzadko można spotkać tego typu królewską biżuterię. Stan idealny. Długość naszyjnika może być dostosowana do potrzeb. Dostawa GRATIS. Termin realizacji 48 godzin. CENA NA ŻYCZENIE.

 • Zwrot towaru

  Zgodnie z panującymi przpisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od zaty zakupu.

   

  Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

  1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu Sasarte wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

  2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się w zakładce zwroty. 

  Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

   

   

 • Certyfikaty

  Wszystkie produktu w sklepie Sasarte posiadają certyfikaty jakości oraz legalności pochodzenia. Do zakupu dołączony będzie cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.