Pierścionek w typie Art-deco z brylantami

Pierścionek w typie Art-deco z brylantami

0,00 złCena

PIERŚCIONEK NA ZAMÓWIENIE. Pierścionek-karmazycja  może być wykonany ręcznie w platynie w próbie 950 z centralnym brylantem oraz brylantami. Masa kamieni, barwa i czystość będzie dostosowana do Państwa życzenia. Rozmiar dobieramy indywidualnie. Możliwość dostosowania odpowiednich wymiarów i proporcji pierścionka. Biżuteria wykonana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. Dostawa GRATIS. Termin realizacji 3 tygodnie.

 • Zwrot towaru

  Zgodnie z panującymi przpisami mają Państwo możliwość zwrócenia towaru do 14 dni od daty zakupu.

   

  Zwrotu zakupionej biżuterii mogą Państwo dokonać na dwa sposoby.

  1. Osobiście w Salonie. Przynieś biżuterię do najbliższego Salonu SasArte wraz z dowodem zakupu i metkami. Na miejscu wypełnij formularz zwrotu. 

  2. Zamówienie kuriera pod wskazany adres. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu. Formularz zwrotu znajduje się w zakładce zwroty. 

  Forma rozliczenia odbędzie się na wskazane konto.

 • Certyfikaty

  Wszystkie produktu w sklepie Sasarte posiadają certyfikaty jakości oraz legalności pochodzenia. Do zakupu dołączony będzie cetryfikat. W przypadku zwrotu prosimy o odesłanie go wraz z biżuterią.